Firma Bar-5 Catering jest firmą rodzinną powstała w 1996 roku. Naszą działalność rozpoczeliśmy od otwarcia baru słatakowego o nazwie Bar-5 w Centrum Handlowym Promenada, od tego czasu obsłużyliśmy setki imprez od tych małych rodzinych zaczynając na wielkich korporacyjnych bankietach kończąc. Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie obsłużyć każdą impreze również plenerową.


Mistrz kucharski z personelem

Wykfalifikowani kelnerzy

Organizujemy Catering na różnego rodzaju konferencjach i szkoleniach dla firm takich jak: Allianz, Rettig Heating, TP S.A., Polfa Polska, Nordea, Novartis, ING, Danfoss, Ambasady Królestwa Danii,  PFRON oraz Konsulat Generalny w Mediolanie.

Zajmujemy się organizacją i oprawą zdarzeń artystycznych np. balami, bankietami premierowymi, przyjęciami okolicznościowymi.

Przygotowujemy wytworne przyjecia w Pałacu Ostrowskich np. dla Banku Duńskiego. Organizujemy premiery i Sylwestry np. w Teatrze Komedia, Teatrze Nowym, a także oczywiście w siedzibie klienta lub innym wskazanym przez niego miejscu.

Przygotowujemy różnego rodzaju pikniki w różnorodnych miejscach np. w Puszczy Kampinoskiej, czy na statkach podczas rejsów po Wiśle.

Naszymi głównymi odbiorcami są najbardziej wymagający klienci - dzieci w szkołach i przedszkolach.